Παρασκευή, 8 Σεπτεμβρίου 2017

Συνεδρίαση Διευρυμένου ΠΥΣΔΕ 8/9/2017 για επιλογή υποδιευθυντών

Συνεδρίασε σήμερα, 8 Σεπτεμβρίου 2017, ημέρα Παρασκευή και ώρα 9:00, το Διευρυμένο ΠΥΣΔΕ Έβρου (παρόντα μέλη: Αποστολακούδης, Πολίτης, Τάκη, Ταταρίδης, Κουσινίδης) με θέμα ημερήσιας διάταξης:
Επιλογή υποδιευθυντών σχολικών μονάδων, υποδιευθυντή και υπεύθυνων τομέα του Εργαστηριακού Κέντρου Αλεξανδρούπολης.


1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δουλούδης Πασχάλης ΠΕ17.02
Τακούτσικου Παγώνα ΠΕ15

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Βασιλειάδης Στέφανος ΠΕ19
Χατζηφιλιππίδης Βασίλειος ΠΕ03

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ματανάς Κωνσταντίνος ΠΕ19
Κυριακοπούλου Φωτεινή ΠΕ19

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ο Σ.Δ. πρότεινε τις συναδέλφους:
Παρασχάκη Χρυσή ΠΕ11
Δόδουλα Αλεξάνδρα ΠΕ17.08
Η συν. Παρασχάκη κρίνεται υπεράριθμη και το ΠΥΣΔΕ κατα πλειοψηφία (μειοψήφησα) δεν επικυρώνει την απόφαση του Σ.Δ.
Η απόφαση παραπέμπεται στον Περιφερειακό Διευθυντή Εκπαίδευσης.

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Λιγούδης Γεώργιος ΠΕ04.01
Μασάλη Ζηνοβία ΠΕ02

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΕΡΩΝ
Ισηδωρίδου Ευδοξία ΠΕ04.04

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Φακούδης Ευάγγελος ΠΕ03

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
Σκερλετίδης Σταύρος ΠΕ18.12

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
Πατσιαμανίδου Μαρία ΠΕ02

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Ζουπίδης Στέφανος ΠΕ02

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Δοσίδης Ευάγγελος ΠΕ11

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Σιτσανλή Δανάη ΠΕ02
Γεμουσακάκης Τριαντάφυλλος ΠΕ04.01

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Θεοδοσίου Γεώργιος ΠΕ03
Καραγιαννάκης Χρήστος ΠΕ03

3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Παράσχου Αθανάσιος ΠΕ04.02
Κούτκας Νικόλαος ΠΕ01

4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Χατζοπούλου Χρυσούλα ΠΕ02
Αποστολίδης Ιωάννης ΠΕ19

ΓΕΛ ΦΕΡΩΝ
Τέλιος Αριστείδης ΠΕ11

ΓΕΛ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Παρθένου Δήμητρα ΠΕ01

ΓΕΛ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
Τασμαλάκη Αθανασία ΠΕ04.01

1ο ΓΕΛ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Φυλακτακίδης Παύλος ΠΕ04.05

2ο ΓΕΛ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Κανένας υποψήφιος.
Η θέση αναπληρώνεται από τον αρχαιότερο εκπαιδευτικό και επαναλαμβάνεται η διαδικασία εντός τριμήνου.

1ο ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Παρασχούδη Σταυρούλα ΠΕ17.03
Χατζηευαγγέλου Γεώργιος ΠΕ17.02

2ο ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ασπιώτη Άννα ΠΕ02
Χαριτοπούλου Ζωή ΠΕ18.02

1ο ΕΠΑΛ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
Σαρκετζής Ευάγγελος ΠΕ20

1ο ΕΠΑΛ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Πενταφτίκης Απόστολος ΠΕ04.01
Ολπασιαλής Αναστάσιος ΠΕ17.02

1ο Ε.Κ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Σακαλής Αναστάσιος ΠΕ20

Υπεύθυνοι τομέων Ε.Κ.
ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
Μουτσίδης Χρήστος ΠΕ17.02

ΤΟΜΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
Υποψήφιοι: Δέτσιος Δημήτριος ΠΕ17.03, Κοτζιάκαλφας Παράσχος ΠΕ17.04
Ο συν. Κοτζιάκαλφας κρίνεται υπεράριθμος και το ΠΥΣΔΕ κατά πλειοψηφία δεν επικυρώνει την απόφαση του Σ.Δ. Η απόφαση παραπέμπεται στον Περιφερειακό Διευθυντή Εκπαίδευσης.

ΤΟΜΕΑΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ και ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
Ιακώβου Ιωάννα ΠΕ18.01

ΤΟΜΕΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
Καζβακίδου Μαρία ΠΕ14.04

ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ και ΤΟΜΕΑΣ ΕΥΕΞΙΑΣ
Καρδαμήλα Ευδοκία ΠΕ18.04
Τσολακοπούλου Ευδοκία ΤΕ01.29

ΤΟΜΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ και ΤΟΜΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
Ζαμπαράκης Θεμιστοκλής ΠΕ19

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου