Παρασκευή, 10 Ιουλίου 2015

Συνεδρίαση ΠΥΣΔΕ 10/7/2015. Τοποθετήσεις σε οργανικές θέσεις

Συνεδρίασε σήμερα 10/7/2015, ημέρα Παρασκευή και ώρα 9:30, το ΠΥΣΔΕ Έβρου (παρόντα όλα τα τακτικά μέλη) με θέματα ημερήσιας διάταξης:


1. Εξέταση αιτήσεων εκπαιδευτικών για άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου
Εγκρίθηκαν οι αιτήσεις των συναδέλφων Λαμπρακάκη Μοσχοβίας (ΠΕ06), Παπαλεωνίδα Αντώνη (ΠΕ20), Στεργάτου Γεωργίου (ΠΕ18.13).

2. Εξέταση αιτήσεων εκπαιδευτικών για συνάφεια μεταπτυχιακών τίτλων 
Αναγνωρίστηκε η συνάφεια στους τίτλους των συναδέλφων Αγγελώνια Πολύμνιας (ΠΕ02), Χατζοπούλου Χρυσούλας (ΠΕ02)

3. Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών σε οργανικές θέσεις

ΠΕ01
Γυμνάσιο Φερών: Κυριακίδης Ανέστης

ΠΕ02
1ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Δαρούση Αθηνά
2ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Καραγεωργίου Άννα
3ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης: Κούγκουλος Αθανάσιος
Εσπερινό Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Δουδουλακάκη Σουλτάνα
Γυμνάσιο Άνθειας: Πανώτα Δήμητρα
Γυμνάσιο Φερών: Λακάκη Αλεξάνδρα
ΓΕΛ Φερών: Αθανασιάδης Ιωάννης
Γυμνάσιο Τυχερού: Παπανδρέου Σπυριδούλα
Γυμνάσιο Σουφλίου: Μπακάλη Χρυσούλα
ΓΕΛ Σουφλίου: Λιμπέρη Ελένη
Γυμνάσιο Λαβάρων: Βαρτζή Αναστασία
2ο Γυμνάσιο Διδυμοτείχου: Μήτσικα Ολυμπία
2ο Γυμνάσιο Διδυμοτείχου: Κανιάκα Αικατερίνη
ΓΕΛ Διδυμοτείχου: Αραμπατζής Δημήτριος
ΓΕΛ Διδυμοτείχου: Χριστοδούλου Λαμπρινή
Γυμνάσιο Μεταξάδων: Παπαθανασίου Χαράλαμπος
2ο ΓΕΛ Ορεστιάδας: Σκαρλατίδου Μελπομένη
Εσπερινό ΓΕΛ Ορεστιάδας: Κεσόγλου Σταμάτιος
Εσπερινό ΓΕΛ Ορεστιάδας: Σκουρέλλος Δημήτριος
ΓΕΛ Ν. Βύσσας: Μπάρκογλου Γεωργία
Γυμνάσιο Δικαίων: Πετικοπούλου Ζαφειριώ
Γυμνάσιο Σαμοθράκης: Τσιτιρίδου Χριστίνα

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα εξής σχολεία:
Εσπερινό Γυμνάσιο Ορεστιάδας
1ο ΕΠΑΛ Ορεστιάδας
Γυμνάσιο Ριζίων (2 θέσεις)
Γυμνάσιο Κυπρίνου
Γυμνάσιο Δικαίων
Καλούνται οι συνάδελφοι (που δεν τοποθετήθηκαν):
Δελή Ευαγγελία
Παπίκα Θεοδώρα
Τριανταφυλλίδης Γεώργιος
Φιλιππίδου Σοφία
Μπάκα Αγγελική
να δηλώσουν προτιμήσεις μέχρι και την Τετάρτη 15/7/2015.

ΠΕ03
1ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Λεργιός Γεώργιος
2ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Γκαμψάλα Χρυσή
3ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Κοκκίνη Ελένη
4ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Ιωαννίδης Κωνσταντίνος
1ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης: Δεσποτοπούλου Πολυτίμη
2ο Γυμνάσιο Διδυμοτείχου: Σαλαμανάκη Ασημούλα
2ο ΓΕΛ Ορεστιάδας: Ματζιάρη Παναγιώτα
Γυμνάσιο Σαμοθράκης: Αρχαύλης Εμμανουήλ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα εξής σχολεία:
1ο ΕΠΑΛ Αλεξανδρούπολης (2 θέσεις)
Γυμνάσιο Άνθειας
ΓΕΛ Φερών
ΓΕΛ Τυχερού
ΓΕΛ Σουφλίου
ΓΕΛ Διδυμοτείχου
Εσπερινό Γυμνάσιο Ορεστιάδας
2ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ορεστιάδας
Γυμνάσιο Ν. Βύσσας
ΓΕΛ Ν. Βύσσας
Γυμνάσιο Ριζίων
Γυμνάσιο Μεταξάδων (2 θέσεις)
Γυμνάσιο Μεταξάδων
Γυμνάσιο Κυπρίνου
Γυμνάσιο Δικαίων
Καλείται η συνάδελφος Πεμούση Μαρίνα που δεν τοποθετήθηκε,  να δηλώσει προτίμηση μέχρι και την Τετάρτη 15/7/2015.

ΠΕ04.01
ΓΕΛ Φερών: Τσουκαλά Αριστέα
ΓΕΛ Τυχερού: Δάγκα Άννα
Γυμνάσιο Λαβάρων: Χρυσοβιτσάνου Ελένη
2ο ΓΕΛ Ορεστιάδας: Αγγελής Ευάγγελος
ΓΕΛ Ν. Βύσσας: Ανδρουλιδάκης Παντελής
ΓΕΛ Δικαίων: Κουκιόγλου Σταύρος

Παραμένει κενή οργανική θέση στο Γυμνάσιο Μεταξάδων και δεν τοποθετήθηκε η συνάδελφος Καλαμαρά Χρυσαφένια.

ΠΕ04.02
Γυμνάσιο Μεταξάδων: Τσιαούσης Δημήτριος

ΠΕ04.04
5ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Βαϊτσάκης Καλλίνικος

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα εξής σχολεία:
2ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης
1ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης

ΠΕ04.05
Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα εξής σχολεία:
1ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης:
4ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης:
Γυμνάσιο Φερών:

ΠΕ06
3ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Χατζηπαναγιώτου Φωτεινή
3ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης: Ουζουνάκη Βασιλική
1ο ΕΠΑΛ Αλεξανδρούπολης: Λαμπρακάκη Μοσχοβία
ΓΕΛ Φερών: Βαλαβανίδου Αναστασία
2ο Γυμνάσιο Διδυμοτείχου: Παλαμίδα Χαρίκλεια
2ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας: Παλαμούτη Χριστίνα

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα εξής σχολεία:
Γυμνάσιο Λαβάρων:
1ο ΕΠΑΛ Διδυμοτείχου
3ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας
1ο ΕΠΑΛ Ορεστιάδας
Γυμνάσιο Μεταξάδων
Καλούνται οι συνάδελφοι (που δεν τοποθετήθηκαν):
Μπιριντζή-Καμπερίδου Σουλτάνα
Μπιλιμπίνη Ευτέρπη
Φωτιάδου Αικατερίνη
Τσιαμπαρλής Αριστοτέλης
Χαριτούδη Ιωάννα
Στυλιανίδου Αγάπη
Μασμανίδου Σοφία
Ρηγοπούλου Χρυσούλα
να δηλώσουν προτιμήσεις μέχρι και την Τετάρτη 15/7/2015.

ΠΕ09
ΓΕΛ Σουφλίου: Μαλιούφας Νικόλαος
2ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ορεστιάδας: Γαγάτση Ελένη
ΓΕΛ Δικαίων: Κουτσοκώστας Δρόσος

ΠΕ10
Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα εξής σχολεία:
1ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης
2ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης
ΓΕΛ Σουφλίου

ΠΕ11
Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα εξής σχολεία:
1ο ΕΠΑΛ Ορεστιάδας
Γυμνάσιο Μεταξάδων
και καλούνται οι συνάδελφοι που παραμένουν στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ να δηλώσουν αν επιθυμούν να τοποθετηθούν σε ένα από αυτά τα σχολεία, μέχρι την Τετάρτη 15/7/2015.

ΠΕ14.04
2ο ΕΠΑΛ Αλεξανδρούπολης: Κατσιάνης Άγγελος
Παραμένει κενή οργανική θέση στο 2ο ΕΠΑΛ Αλεξανδρούπολης

ΠΕ17.02
Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα εξής σχολεία:
1ο ΕΠΑΛ Διδυμοτείχου
2ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ορεστιάδας

ΠΕ17.03
Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα εξής σχολεία:
1ο ΕΠΑΛ Διδυμοτείχο
2ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ορεστιάδας

ΠΕ18.02
2ο ΕΠΑΛ Αλεξανδρούπολης: Χαριτοπούλου Ζωή

ΠΕ18.12
1ο ΕΠΑΛ Ορεστιάδας: Δαλαμαγκίδου Γεωργία

ΠΕ18.18
Παραμένει κενή οργανική θέση στο 1ο ΕΠΑΛ Διδυμοτείχου

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
2ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Κούρτη Παρασκευή
3ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Παπαδοπούλου Βασιλική
5ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης: Αραμπατζή Άννα
Γυμνάσιο Σουφλίου: Κάρτα Χρυσούλα
2ο Γυμνάσιο Διδυμοτείχου: Λαμπρακάκη Θεοπούλοα

Παραμένει κενή οργανική θέση στο Γυμνάσιο Φερών και καλούνται οι συνάδελφοι που παραμένουν στη διάθεση να δηλώσουν αν επιθυμούν να τοποθετηθούν εκεί, μέχρι την Τετάρτη 15/7/2015.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Το ΠΥΣΔΕ Έβρου θα συνεδριάσει την Πέμπτη 16/7/2015 για να τοποθετήσει τους συναδέλφους που παραμένουν στη διάθεση ή ήρθαν με μετάθεση και δεν τοποθετήθηκαν, στις οργανικές θέσεις που έμειναν κενές.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου